• Dostawa


Przesyłki

Wszystkie przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony towar jak najszybciej znalazł się u klienta. Oferowane przez nas produkty znajdują się w naszym magazynie i są wysyłane zaraz po otrzymaniu zamówienia. Dotyczy to zamówień złożonych do godziny 13.00. Zamówienia złożone po godzinie 13.00 oraz w soboty, niedziele i święta realizowane są następnego dnia roboczego.

 

 

Koszt wysyłki:

- przedpłata na konto: 12 PLN

- pobranie: 16 PLN

Zamówienia o wartości powyżej 250 PLN wysyłane są bezpłatnie.

 

Wysyłamy również za granicę. W celu określenia kosztu przesyłki, prosimy o kontakt e-mailowy: info@sneakerhouse.pl

Po nadaniu paczki klient otrzymuje, na podany przez siebie adres e-mail, informację zawierającą nr przesyłki, który pozwala na śledzenie jej statusu na stronie firmy kurierskiej GLS - www.gls-group.eu/PL/pl/home. Standardowo przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego.

 

 

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym bądź zarezerwowanego drogą mailową lub telefoniczną.

 

Obuwie można odebrać osobiście w naszym punkcie odbioru osobistego:

ul. Tyniecka 38 (Mokotów),

02-621 Warszawa

 

20.03.2020
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym punkt odbioru osobistego został zamknięty do odwołania. Jednocześnie informujemy, iż wysyłka zamówień realizowana jest na bieżąco. Zachęcamy do składania zamówień z dostawą do domu bądź paczkomatu.