Regulamin

Regulamin


Właścicielem Sklepu Internetowego sneakerhouse.pl jest firma Sneakerhouse Krystian Brzeski, Tyniecka 38, 02-621 Warszawa, 
NIP: 8121860088 REGON: 147087783.


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Sklep internetowy sneakerhouse.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów za pośrednictwem Internetu.
2. Zawartość sklepu internetowego sneakerhouse.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie przez Klienta zamówienia nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.
3. Złożenie zamówienia stanowi złożenie przez klienta oferty zawarcia umowy sprzedaży towarów będących przedmiotem zamówienia.
4. Potwierdzeniem zawarcia umowy i jej warunków jest przesłany wraz z zamówieniem paragon (faktura).

II. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I ICH REALIZACJA
1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00.
2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w  soboty, niedziele i święta będą realizowane następnego dnia roboczego.
3. Warunkiem realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza wraz z podaniem numeru telefonu, umożliwiającego weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Podczas dokonywania zamówienia Klient jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych.
4. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma na podany adres e-mail automatyczny komunikat informujący o złożeniu zamówienia. W jego treści umieszczone są wszystkie informacje podane w zamówieniu.
5. Klient ma możliwość zmiany oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-mail na adres:info@sneakerhouse.pl, nie później niż do momentu jego zrealizowania.
6. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni roboczych, nie będą realizowane.

III. CENY TOWARÓW
1. Wszystkie ceny towarów oferowanych w sklepie sneakerhouse.pl wyrażone są w polskich złotych i zawierają należny im podatek VAT 23%.


IV. WARUNKI PŁATNOŚCI
1. Klient posiada prawo wyboru spośród następujących form płatności: przedpłata na konto – przelew za pośrednictwem PayU, płatność kartą lub płatność przy odbiorze towaru (przesyłka pobraniowa).
2. Zamówiony towar dostarczany jest firmą kurierską DPD.
3. Zamówienia o wartości powyżej 250zł wysyłane są bezpłatnie.
4. Koszt przesyłki w przypadku przedpłaty to 12 PLN, koszt przesyłki pobraniowej to 16 PLN.
5. Koszt wysyłki jest stały - niezależny od liczby zamawianych w ramach jednego zamówienia produktów.

 

V. WYMIANA TOWARU
1. Istnieje możliwość wymiany towaru zakupionego w sklepie sneakerhouse.pl na inny rozmiar bądź model.
2. O chęci dokonania wymiany obuwia należy poinformować wysyłając e-mail na adres info@sneakerhouse.pl.
3. Koszt przesyłek w obie strony ponosi kupujący.
4. Odsyłane obuwie nie może nosić żadnych śladów użytkowania, powinien być zapakowany w oryginalne pudełko.

VI. ZWROT TOWARU
1. Klient ma prawo (zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów) odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.
2. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.
3. Przesyłki pobraniowe nie będą odbierane.

VII. REKLAMACJE
1. Właściciel Sklepu jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta za niezgodność zakupionego towaru z umową sprzedaży, w przypadku stwierdzenia niezgodności przed upływem dwóch lat od wydania towaru Klientowi, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r.
2. Prosimy o wypełnienie formularza reklamacji: pobierz i odesłanie go wraz z reklamowanym towarem.
3. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
4. Odsyłany towar powinien być czysty.
5. Uznanie reklamacji spowoduje naprawę obuwia, jeśli naprawa nie będzie możliwa, dokonana zostanie wymiana wadliwego produktu na pełnowartościowy, a jeżeli również wymiana nie będzie możliwa nastąpi zwrot pieniędzy na rachunek bankowy Klienta.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. W przypadku potrzeby uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt drogą e-mailową bądź telefoniczną, dane dostępne w zakładce Kontakt.
2. Wszystkie prezentowane na stronie sklepu internetowego sneakerhouse.pl nazwy towarów są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
3. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy Sneakerhouse. Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie